اخبار سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید
1395/6/9 سه شنبه
دکتر شریعتمداری در دیدار با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان چارمحال و بختیاری: تلاش دولتمردان برای جبران عقب‌ماندگی‌های کشور تا پایان دولت یازدهم
معاون اجرایی رئیس جمهوری گفت: رشد اقتصادی 4.4 درصد به معنی آن نیست که در حوزه اقتصاد به نقطه مطلوب رسیده‌ایم و دولتمردان در تلاش هستند تا عقب‌ماندگی‌های کشور را تا پایان عمر دولت یازدهم جبران کنند.
محمد شریعتمداری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه رشد اقتصادی کشور 4.4 درصد است، اظهارداشت: در برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در برنامه ششم توسعه با تلاش مسئولان رشد اقتصادی به 8 درصد می‌رسد. معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به فعالیت مسئولان در استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در 3 سال فعالیت دولت یازدهم در استان چهارمحال و بختیاری 150 میلیارد تومان اعتبار در حوزه آب هزینه و بیش از 300 کیلومتر آزادراه ایجاد شده است. وی گفت: امیدواریم تلاش‌های دولتمردان در استان سبب شتابان کردن چرخه توسعه در استان شود و فعالیت‌هایی که با مشکل مواجه هستند، مشکل‌ آن‌ها برطرف شود. حجت السلام و المسلمین نکونام، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان چارمحال و بختیاری با اشاره به انجام سفر معاون اجرایی رییس جمهوری در هفته دولت به چارمحال و بختیاری تصریح کرد: انجام این سفرها برای بررسی بهتر مسایل استان از نزدیک ابتکار خوبی است که قطعا آثار و برکات این سفرها تاثیر خوبی در تصمیم گیری ها و نشاط مردم خواهد داشت.