اخبار سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید
1396/4/31 شنبه
با حضور معاون سیاسی وزیر کشور ومشاور معاون اجرایی رئیس جمهور؛
جلسه تحرک بخشی و بیان اهداف پیش روی دولت و رویکردهای آینده دراستان خوزستان برگزار شد
در ادامه جلسات مشترک مشاور معاون اجرایی و جانشین رییس ستاد کاروان تدبیر و امید با استانداران، معاونین و فرمانداران نشستی با عنوان تحرک بخشی و بیان اهداف پیش روی دولت و رویکردهای آینده در محل استانداری خوزستان تشکیل شد.

در این جلسه که استاندار ، معاونین و فرمانداران خوزستان وتعدادی از مدیران ستادی حضور داشتند ، دکتر علی اصغر احمدی، با تاکید بر انجام وظایف با قوت و پرنشاط در دوران باقی مانده از خدمت دولت یازدهم، گفت: باید فعالیت ها در جهت ارتقاء شاخص های اقتدار نظام و انسجام دولت و مردم باشد.

وی ضرورت ارائه پیشنهادات مناسب برای تسهیل امور و کاهش مشکلات مردم را یادآور شد و بیان کرد: بایدتعامل هرچه بیشتر با احزاب و گروهها در دستورکار قرار گیرد و با بهره گیری از تمام ظرفیت ها برای توسعه استان و حفظ ارزش ها اهتمام ورزید که این امر از وظایف استانداران و فرمانداران خواهد بود.

در ادامه این جلسه شریعتی، استاندار خوزستان و معاونین و فرمانداران این استان ضمن تشریح اقدامات دولت یازدهم و مشکلات استان خوزستان، به ارائه پیشنهاداتی در جهت خدمت هرچه بهتر و تسریع در امور مردم و همچنین پاسخ به مطالبات مردمی به خصوص پس از انتخابات پرشور ریاست جمهوری و استفاده از ظرفیت ها و مزیت های ویژه استان خوزستان تاکید گردید

گفتنی است تاکنون جلسات مشابهی با حضور مدیران 9 استان برگزار شده است.